Co nabízíme

Zakázkový nábytek

Vyrábíme dle dodaných výkresů zákazníka nebo jeho představy, případně sami zaměříme prostor. Zákazník si vybere barvu a kování. Poté je vypracována cenová nabídka, popř. grafický návrh (zjm. u kuchyňských linek)

Kusový nábytek - skříně, skříňky, komody, konferenční stolky, předsíňové stěny, noční stolky, poličky, televizní stolky, botníky, počítačové stolky, regály atd.

Kuchyňské linky - jedna z hlavních částí naší výroby. Jsou vyráběny s profilovanými nebo laminovanými dvířky v širokém barevném spektru. Samozřejmostí je nabídka spotřebičů, drátěného programu, dřezů, odpadkových košů, osvětlení atd.
profilovaná dvířka

Vestavné skříně - ideální řešení úložného prostoru. Vyrábíme s posuvnými nebo klasickými otevíracími dveřmi. Pro dveřní křídla používáme systém rámů, kolejnic a výplní v různém barevném provedení. Vnitřní vybavení skříně přizpůsobíme požadavkům zákazníka - výsuvné koše, šatní tyče, police, zásuvky, drátěný program (např. držák na hadici vysavače, prádelní koš, věšák na kravaty, sklopná šatní tyč atd).

Kancelářský nábytek

Vyrábíme v typizovaných rozměrech - skříně, stoly, odkládací stolky, regály, komody. Používáme laminované desky v síle 18 a 25mm olepené ABS hranou. Zákazník si vybere nábytek z široké rozměrové řady, barvu a kování.

Sériový nábytek

Vyrábíme v typizovaných rozměrech - police, skříňky, počítačové stolky, komody, televizní stolky, konferenční stolky, přebalovací komodu, psací stoly, skříně - šatní, policové, kombinované, nástavce na skříně. Používáme laminované desky v síle 18mm olepené ABS hranou.

Dotaz na prodejce
Informace

Telefon: +420 731 118 379 
Email: info@nabytek-malik.cz

Otevírací doba:
Po,St, Pá  6:00 - 14:30

Út ,Čt        6:00 - 16:30

 

Otevírací doba na vzorkovně:

Po telefonické domluvě.

 
MEMORY USAGE: 18,09 MB